Ryngraf na komunię i chrzest

Oferujemy piękne posrebrzane ryngrafy oraz ikony idealne jako prezent na chrzciny, komunię czy z okazji ślubu. Tradycja obdarowywania bliskich tak silnie symbolicznymi podarkami jest bardzo długa. Platerowane srebrem obrazki dostępne w naszej kolekcji przedstawiają wizerunek Jezusa, Matki Boskiej Częstochowskiej, także w połączeniu z Polskim Orłem w koronie.

Każdy ryngraf i obrazek wykonujemy z największą precyzją. Zamawiając u nas, masz pewność, że otrzymasz ręcznie robiony przedmiot, zachwycający detalami. Produkty oznaczamy firmową sygnaturą, która potwierdza, że jest to ikona w 100% wykonana w warsztacie A. Stępkowski.

Proponujemy wyroby stylizowane na stare wzory, które niegdyś widniały na piersiach polskich rycerzy. Dodaje to tym efektownym detalom nie tylko charakteru i elegancji, ale także wartości sentymentalnej. Taki prezent na chrzest czy z okazji komunii lub ślubu będzie jak talizman, który roztoczy opiekę nad obdarowaną osobą. To z pewnością piękny i nietuzinkowy upominek, który stanie się wspaniałą pamiątką ważnego dnia.

A jeśli szukasz upominku dla bliskiej Ci osoby, która na co dzień mieszka poza granicami kraju – rycerski ryngraf z Białym Orłem i Matką Boską to pomysł doskonały.

Zapytaj także o możliwość wykonania grawerunku, który pozwoli Ci spersonalizować wybrany przedmiot i dostosować go do okazji. Wszystkie ryngrafy mają łańcuszek i haczyk, umożliwiający ich wygodne powieszenie. Te piękne detale idealnie sprawdzą się na chrzciny, komunię, ślub i każdą inną okazję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dewocjonalia Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów