W sklepie Artystyczne Prezenty znajdą Państwo bogatą ofertę wyrobów o charakterze artystycznym, wykonanych w naszej pracowni Wyroby Artystyczne im. Andrzeja Stępkowskiego. Będziemy również starali się poszerzać ofertę o dzieła innych wyłącznie polskich Twórców. Sprawdzą się one doskonale jako elegancki i oryginalny prezent na szczególne okazje, takie jak: śluby, imieniny, urodziny, ważne rocznice jak również prezenty firmowe.

Zapraszamy na zakupy Osoby nie akceptujące zalewającej nasz rynek tandety z Chin i doceniające prawdziwą polską sztukę rękodzielniczą.

Informacja dotycząca naszych wyrobów:
Na polskim rynku, pojawiły się wyroby pozornie wyglądające jak nasze wzory, ale w znacznie niższej cenie. Chcielibyśmy poinformować, że nie mają one nic wspólnego z naszą produkcją - odbiegają znacznie precyzją wykonania - nie są tą wyroby wykonane ręcznie tylko słabej jakości odlewy i wtryski wykonane prawdopodobnie w Chinach lub Indiach. Dystrybuowane są przez jedną z dużych warszawskich Firm, naszego dawnego klienta, która nieuczciwie skopiowała dużą część nie tylko "zdobywanych" przez cztery dziesięciolecia , ale również projektowanych już przez naszą Firmę wzorów.

Prosimy zawsze zwracać uwagę na sygnaturę – nasza obecna "A. Stępkowski PLATER"

Renoma naszej Firmy oraz wysoka klasa naszych wyrobów została poświadczona przez wielu Klientów przez 40 lat naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem - z pewnością wybiorą Państwo coś odpowiedniego dla siebie i swoich bliskich.

Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem www.artystyczneprezenty.pl jest firma:


WYROBY ARTYSTYCZNE  
im. Andrzeja Stępkowskiego
IWONA STĘPKOWSKA
ul. Wojska Polskiego 73
05-822 Milanówek
NIP 529 155 72 69

Preferujemy kontakt mailowy artystyczneprezenty@wp.pl - jest to najszybsza forma kontaktu z nami.

Dziękujemy i zapraszamy na zakupy.