Posrebrzane laski spacerowe

Przedmioty artystyczne mają szczególe walory wizualne. Wykonane są z kunsztem podnoszącym ich wartość estetyczną i rynkową. Ich unikatowy charakter czyni z nich idealny prezent na wyjątkowe okazje. Oryginalnym podarunkiem dla ważnej osoby, będzie ręcznie zdobiona laska spacerowa posrebrzana. Szczególnie ucieszy ona dojrzałego mężczyznę przywiązującego dużą wagę do eleganckiego wyglądu. To również udana inwestycja dla kolekcjonera, miłośnika luksusu, konesera sztuki i rękodzieła.

Piękno posrebrzanej rączki – dzieło sztuki z praktycznym zastosowaniem

Pięknie wykonana laska stanowi wspaniały dodatek do garderoby. Wyszukana forma rączki opiera się na misternych rzeźbieniach. Dopracowana ornamentyka inspirowana jest elementami roślinnymi i zwierzęcym. Nawiązują one do ulubionych form dekoracyjnych europejskiej klasy arystokratycznej i dandysów. Użyte motywy czerpią z założeń estetycznych secesji i ulubionych wzorów angielskich wyższych sfer.

W ofercie mamy również modele minimalistyczne. Bardziej ascetyczny kształt rączki posrebrzanej laski spacerowej przypadnie do gustu mężczyźnie, który ceni surowości i dyscyplinę formy. To klasyka w bardziej nowoczesnej odsłonie.

Klasa wyglądu i wygoda użytkowania

Nasze produkty spełniają również rygorystyczne kryteria funkcjonalne. Każda laska spacerowa posrebrzana zaprojektowana została z uwzględnieniem zasad ergonomii i staranności rękodzielniczej. Do produkcji drzewca artysta użył wysokiej jakości drewna po konserwacji lakierem. Skutecznie chroni to przedmiot przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz deformacją i pękaniem spowodowanymi wilgocią i zmianami temperatury.

Rękojeści we wszystkich egzemplarzach są platerowane srebrem oraz bardzo dobrze wyważone i wymodelowane, by komfortowo leżeć w zamkniętej dłoni. Końcówkę stanowi antypoślizgowa nasadka pomagająca w utrzymaniu równowagi. Dla sprawności motorycznej i stabilności ważne jest również dopasowanie długości laski spacerowej do wysokości ciała. Dlatego też każdorazowo dostosowujemy wymiar drzewca pod indywidualne wytyczne klienta.

Laski Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów