Patery posrebrzane

Nasze posrebrzane patery i tace to elementy, które dodadzą elegancji każdej uroczystości i spotkaniu przy stole. Specjalizujemy się w tworzeniu pięknych i precyzyjnie wykonanych przedmiotów, stylizowanych na antyki. Mogą one spełniać funkcję wyłącznie ozdobną, mogą także służyć do wyeksponowania owoców, słodkości lub jako podstawka pod karafkę. Każdy artykuł to ręczna robota, co poświadczamy firmową sygnaturą.

Dbamy o każdy szczegół wyrobów, dlatego możesz mieć pewność, że zamówiona u nas patera lub taca spełnia najwyższe kryteria jakości. Znajdziesz u nas efektowną, posrebrzaną galanterię stołową z motywami:

  • półplastycznej winorośli oraz innych roślin,
  • scenek rodzajowych,
  • amorów,
  • barokowymi,
  • szachownicy.

Proponujemy przedmioty w wielu różnych kształtach. Oferujemy zarówno przedmioty fantazyjnie zdobione, jak i te bardziej stonowane, utrzymane w duchu art deco.

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny i wyrafinowany prezent dla młodej pary lub z okazji rocznicy ślubu – tutaj znajdziesz wiele zachwycających detali, odpowiednich na tak ważne wydarzenia. Zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniami Klienta. Przykładowo, naszą posrebrzaną paterę z amorami zamówisz ze szklanym lub metalowym talerzem. U nas stworzysz także elegancki zestaw galanterii stołowej – do tacy lub patery dopasujesz cukiernicę, łopatkę do ciasta oraz inne przedmioty.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu i znalezienia wyjątkowego, ręcznie wykonanego produktu dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Stawiamy na jakość, precyzję i piękno.

Tace i patery Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów